Serdecznie zapraszamy na emisję programu w sobotę 23 marca o godzinie 17.30.

Na wycieczkę wyruszyliśmy ze znanym nam przewodnikiem, Panem Tomaszem Jastrzębskim. Pan Tomasz poprowadził nas przez Pole Mokotowskie, ulicę Batorego, Wiśniową i Rakowiecką. więcej »

Zapraszamy na kolejny już wernisaż prac malarskich, który tym razem odbędzie się w siedzibie PKO Banku Polskiego 21 marca 2019 o godzinie 15.00 więcej »

Nie było czasu na koniec świata – kolejna książka, numer specjalny kwartalnika Bardziej Kochani. Tym razem rozmowy z matkami niepełnosprawnych dzieci. Długo myśleliśmy nad tytułem, żaden z tzw. tytułów roboczych nie pasował. Z rozmów z dziesięcioma bohaterkami wyłonił się zupełnie nieznany świat, nieznany nawet dla tych, którzy w środowisku osób niepełnosprawnych obracają się od bardzo wielu lat.więcej »

Nasza najnowsza publikacja, która swoją premierę będzie miała już 8 marca. więcej »

W dniu dzisiejszym braliśmy udział w wyjątkowo muzycznym spacerze po Warszawie. Rozpoczęliśmy od Placu Grzybowskiego, przez Ogród Saski, Plac Teatralny, aż do Placu Zamkowego. Podczas spaceru odwoływaliśmy się do znanych nam piosenek, związanych z miejscami, które odwiedzaliśmy. W drugiej części naszego spotkania wysłuchaliśmy mini recitalu w kawiarni Chopin Point.

Poniżej udostępniamy link do wsparcia kampanii edukacyjnej z okazji Światowego Dnia zespołu Downa. Zachęcamy do wsparcia! więcej »

Polska marka optyczna Muscat Eyewear w swojej kampanii reklamowej wybrała m.in dziewczynki z Zespołem Downa- Karolinę i Natalię. więcej »

26 stycznia nasi podopieczni razem z kadrą wyjechali na zimowisko do miejscowości Rytebłota. więcej »

Stowarzyszenie "Bardziej Kochani" poszukuje Wolontariuszy do opieki nad młodzieżą z zespołem Downa na dwutygodniowych turnusach kolonijnych w następujących terminach i miejscowościach:więcej »